What's happening?

Po obejrzeniu zwiastunu zarejestruj sie by wyszukać

MADAME WEB

MADAME WEB

Her web connects them all.2024/02/14USA116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

MADAME WEB cały film • zalukaj • vider •

Madame Web cały film • zalukaj • vider • W świecie, w którym technologia i ludzkie umysły splatają się w niewiarygodne sieci, pojawia się Cassandra Webb. Od najmłodszych lat odkrywa w sobie zdolność do przewidywania przyszłości. Co sprawia, że staje się kluczową postacią w dynamicznej grze interesów. Jej umiejętności nie umykają uwadze rządowych agencji oraz podziemnych organizacji, które widzą w niej narzędzie do realizacji swoich celów. “Madame Web vider” Cassandra zmuszona jest zmierzyć się z coraz większymi zagrożeniami. Gdyż jej zdolności stają się coraz bardziej pożądane dla tych, którzy pragną władzy i kontroli. Prześladowana i zmuszona do ucieczki, odnajduje wsparcie w nieoczekiwanych miejscach. Spotyka ludzi, którym zależy na jej bezpieczeństwie i którzy widzą w niej nadzieję na lepszą przyszłość.

Madame Web Fabuła

W miarę jak tajemnice z przeszłości Cassandry wychodzą na jaw. Rozpoczyna się wyścig z czasem, aby odkryć prawdę i zmierzyć się z konsekwencjami swoich zdolności. Jednakże w jej przypadku przewidywanie przyszłości to zarówno dar, jak i przekleństwo. Musi nauczyć się kontrolować swoje moce. Zanim stanie się narzędziem w rękach tych, którzy chcą wykorzystać je dla własnych, często mrocznych celów. “Madame Web cały film” w tej epickiej opowieści o władzy, zdradzie, nadziei i odwadze. Cassandra Webb staje w obliczu wyzwań, których skala przekracza nawet jej najśmielsze wyobrażenia. Jej walka staje się symbolem nie tylko osobistego zmagania się z przeciwnościami losu, ale również walki o przyszłość całej ludzkości.

Streszczenie

Madame Web cały film • zalukaj • vider • W miarę jak Cassandre zgłębia tajemnice swojej mocy, odkrywa również w sobie siłę i determinację, której nie zdawała sobie wcześniej sprawy. Toczy zaciętą walkę z własnymi lękami i wątpliwościami, zdając sobie sprawę, że czasami największym wyzwaniem jest zaakceptowanie samej siebie. W filmie “Madame Web zalukaj” wraz z każdym kolejnym wyborem i działaniem zbliża się do prawdziwego zrozumienia swojej roli w świecie, który jest równie nieprzewidywalny jak przyszłość, którą przewiduje. Wbrew przeciwnościom, Cassandre staje się symbolem nadziei i siły dla tych, którzy wierzą w dobro. Jej historia inspiruje ludzi do walki o lepszą przyszłość, wolną od manipulacji i strachu.

 

MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
MADAME WEB
Oryginalny tytuł Madame Web
Ocena IMDb 3.8 10,885 głosów
Ocena TMDb 5.4 180 głosów

Dyrektor

Obsada

Dakota Johnson isCassandra 'Cassie' Webb / Madame Web
Cassandra 'Cassie' Webb / Madame Web
Sydney Sweeney isJulia Cornwall
Julia Cornwall
Isabela Merced isAnya Corazon
Anya Corazon
Celeste O'Connor isMattie Franklin
Mattie Franklin
Tahar Rahim isEzekiel Sims
Ezekiel Sims
Kerry Bishé isConstance Webb
Constance Webb
Adam Scott isBen Parker
Ben Parker
Emma Roberts isMary Parker
Mary Parker
Mike Epps isO'Neil
O'Neil
Udostępniono3

Podobne tytuły

65
NIEZNISZCZALNI 4
AKADEMIA PANA KLEKSA
PSZCZELARZ
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 2
MARVELS
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO
SHAZAM GNIEW BOGÓW
SPIDER-MAN POPRZEZ MULTIWERSUM
DIE HART
ULTIMATUM
GRA FORTUNY
×
Aktualności